Potrzebujesz zmian w swoim życiu, aby lepiej wykorzystywać swój potencjał? Chcesz budować silną osobowość? Chcesz nabrać większej pewności siebie w kontaktach z innymi mówiąc w języku angielskim? Jeśli jesteś gotowy na ciągły rozwój i na systematyczną pracę zapraszam Cię do zapoznania się z moja bogatą ofertą szkoleń, zarówno w obszarze zdobywania kompetencji z języka angielskiego, jak i rozwoju osobistego.

Maximum Motivation

Jest to 10-tygodniowy kurs prowadzony wyłącznie w języku angielskim, który ma na celu pokazanie Ci, w jaki sposób wyznaczać efektywnie cele i je realizować oraz w jaki sposób zwiększać poziom swojej motywacji.

Maximum Self-Confidence

Jest to 10-tygodniowy kurs prowadzony wyłącznie w języku angielskim, który pozwoli Ci zbudować pewną siebie postawę w codziennych sytuacjach oraz w pracy.

Maximum Communication

Jest to 10-tygodniowy kurs prowadzony wyłącznie w języku angielskim, dzięki któremu nauczysz się komunikować z innymi w swobodny sposób w sytuacjach prywatnych i biznesowych oraz budować trwałe relacje z innymi osobami.

Maximum Happiness

Jest to 10-tygodniowy kurs prowadzony wyłącznie w języku angielskim, mający na celu pokazanie Ci narzędzi, dzięki którym zaczniesz doceniać siebie oraz najdrobniejsze rzeczy w swoim życiu, co pozwoli Ci finalnie uzyskać pełną satysfakcję z każdego przeżytego dnia.

Buduj silną osobowość

Jest to całodniowe szkolenie, które dostarczy Ci narzędzi do budowania silnej i pewnej siebie osobowości, dzięki czemu nauczysz się radzić sobie w trudnych sytuacjach życiowych, staniesz się odporny na manipulację i krytykę.

English is Fun

Jest to całodniowe szkolenie prowadzone w języku polskim. Przeznaczone dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z nauką angielskiego oraz dla wszystkich tych, którzy chcą zacząć uczyć się go efektywniej.

Angielski w sytuacjach codziennych

Jest to 20-tygodniowy kurs z zakresu General English, dzięki któremu w niekonwencjonalny sposób nauczysz się swobodnie komunikować w języku angielskim w codziennych sytuacjach.

Masz możliwość pracy raz bądź dwa razy w tygodniu po 60 minut w grupach 4-osobowych na róznych poziomach zaawansowania.

Angielski w sytuacjach biznesowych

Jest to 20-tygodniowy kurs z zakresu General English, dzięki któremu w niekonwencjonalny sposób nauczysz się swobodnie komunikować w języku angielskim w sytuacjach biznesowych takich jak: spotkania biznesowe, prezentacje, przedstawianie siebie i swojej oferty, negocjacje, feedback, rozmowy rekrutacyjne. Masz możliwość pracy raz bądź dwa razy w tygodniu po 60 minut w grupach 4-osobowych na różnych poziomach zaawansowania.

NAPISZ DO MNIE

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania ze strony internetowej oraz innych celów opisanych w naszej polityka prywatności.